Kedim Mantar Olabilir Mi

Heratanrica

Merhaba yaklaşık 2 hafta önce kedimin gözünün üstünde bu açıklıkları farkettim (her iki taraftada var ama soldaki daha büyük) gözlemleme kararı aldım ama şimdi içime bir kurt düştü sizce bu mantar olabilir mi

8 CEVAP

kubraturan

Bence değil mantarda kızarıklık vs oluyor. Benim kedimde de böyle açıklık var. Müsait zamanda götürün isterseniz içiniz rahat eder

kubraturan

Bence değil mantarda kızarıklık vs oluyor. Benim kedimde de böyle açıklık var. Müsait zamanda götürün isterseniz içiniz rahat eder

Heratanrica

Teşekkür ederim. Sabah olmasını bekliyorum hemen götüreceğim

cemiryo

Yok mantar değil o kısımlar genelde seyrek oluyor

AyseMia

Oradaki tüy seyrekliği her kedide olur. 🙂 Bir sorun görünmüyor.

Ketonmanya

Merhabalar.

Çoğu kedi sahibinin bir kez düştüğü o şüpheye düşmüşsünüz siz de, klasik şakak seyrekliği o kısımlar. Benim de zamanında kedimin memesini et beni zannedip kedimi veteriner hekime götürmüşlüğüm olmuştur. :)

Eğer içiniz rahat etmeyecekse yine de hekiminize de sorun ama kuvvetle muhtemelen aynı cevabı alacaksınız.

Bol patili günler diliyorum. :)

Mini2019

Eğer daha önce burası tüyle kaplıysa mantar olabilir. Her mantar aynı formda olmuyor. Bazıları kuru şekilde oluyor. Kimisi ıslak ve yara gibi.. Veterinere gideceksen, hiçbir şey sürmeden git.

Doaa_mia

Normal gibi gözüküyor yinede vete götürün.