Kedim Geldiğinden Beri İshal

cemiryo

Merhaba kedim yaklaşık 1aydır bizde. 4 aylık. Geldiğinden beri ishali var yemesi içmesi oyunu hareketliliği her şeyi mükemmel. Dışkısını incellettiğimizde doktor bakteri var dedi antibiyotik yazdı kullandık ama geçmedi tavsiyesi olan? N&d kitten kullanıyoruz

6 CEVAP

Cennet29

Nd benim kedimde de feci geçmeyen ishal yapmıştı. Ben mamayı değiştim. Proplan yada royal canine geçebilirsiniz onlarda ishal şikayeti yok bu şekilde.

Belki mamasındadır sorun mamasını değiştirin**

worldofcats

bizim yaşadığımız sürecin aynısı. antibiyotik ve probiyotik ikilisiyle geçmesi gerekiyor aslında belki maması yaramıyordur ama direkt de değiştirmeyin mamasını. haşlanmış tavuk göğsü benim kedilerimin ishaline iyi geliyor çoğu zaman

Belki mamasındadır sorun mamasını değiştirin**

Doaa_mia

Merhaba💕
Öncelikle eğer ishali 1,2 günü geçtiyse acilen veterinere götürmeli siniz.Gecmis olsun 🐱

cemiryo

Çok teşekkürler cevaplarınız için hills biome a başladık inşallah iyi gelir