Royal Canin Kitten Mı Hills Ton Balıklı Mı

Kedim için şuanda royal canin kitten kullanıyorum ama bir iki gündür çok severek yemiyor gibi geliyor bu yüzden yeni bir mama arıyorum bütçem bu iki marka için uygun şuanda beğenmemenin geçici olduğunu varsayarsak hangisini önerirsiniz? Veteriner britcare de olabilir demişti ama yorumlarda gaz yaptı koku yaptı gibi çok fazla şey vardı o yüzden çok yanaşmak istemedim.

10 CEVAP

KimJeongguk

Hills kullanabilirsiniz

AyseMia

Hills ton balıklı deneyin daha fazla sevmese bile kedilere yarıyor; kilo aldırıyor, tüylerini güzelleştiriyor. Zaten Royal Canin'in tüm mamaları tavuklu olduğundan şu an yaz ayında olduğumuz için uygun olmaz, balıklı mama tercih edin. Geçişi 2 haftaya yayarak yapın ama bu çok önemli özellikle yavru olduğu için. Kademeli olarak her gün yeni mamadan biraz daha fazla ekleyip eski mamayı azaltarak aşamalı geçiş yapın.

Cemalchief

Brit care allayin abi yavruyken cok fazla ishal yapiyor kesin tavsiyemdir cekersiniz yetiskinlere bisey diyemem

stellabennett

Brit Care’in çok şikayeti oluyor bence Hill’s deneyin

Cemalchief

İkiside ayni segment mama

Cennet29

Hills ve royal benziyor bence birde seçici kediler hillsi çok sevmiyor malesef. Daha lezzetli bir mama almanızı tavsiye ederim kedinizin zevkini aşağı yukarı anlamışsınızdır

Hurmisimm

Nd dusuk tahilli deneyin hem tester i da var

Hurmisimm

Genelde balikli seviyorlar bu arada

Hurmisimm

Ama bence brit care kitten deneyebilirsiniz hipolarjenik ve tahilsiz hatta sanırım. Küçük bir boyutta alırsinız deneme amaçlı memnun kalırsanız büyük paketine geçersiniz. Her kedide aynı şekilde sonuç göstermiyor mamalar

Dönütler için teşekkür ederim