Sokaktaki Köpekte Kene Var Onu Nasıl Çıkarabilirim

esmaa123

Köyde baktığım köpek var çok korkak ve hamile yanaştirmiyor kendisine ve kesesi var onu nasil çıkarabilirim mudahale etmeden kendi kendine çıkması için bir parazit ilacı var mı yardımcı olur musunuz

11 CEVAP

Zeytinbey

Nexgard spectra diye bir ilaç var hem iç parazite hem dış parazite yani pire ve keneye etkili aynı zamanda uyuza karşı da koruma sağlıyor hem de sığır etli ödül maması tadında. Yemeğinin içine koyup verirseniz yiyecektir

Zeytinbey

Ha ama hamileymiş. O zaman bravecto tablet alabilirsiniz dis parazit tableti pire ve keneye karşı korur. Hamile kopeklerde de kullanimi onaylanmis

esmaa123

Kenenin kendi kendine düşmesini çıkmasını sağlar değil mi

esmaa123

Şimdi baktimda daha uygun bildiğiniz bir ilaç var mı beni biraz aşıyor şuanda

esmaa123

Şimdi baktimda daha uygun bildiğiniz bir ilaç var mı beni biraz aşıyor şuanda

Cennet29

Hamile köpeğe dış parazit yapılıyor mu ki acaba bunu veterinere sormak daha iyi olur. Dış parazit kaliteli olursa kene pire hepsi düşer. Broadline, frontline, advantage markalar kullandım onları öneririm.

Cennet29

Frontline marka elimde var uygun fiyata satabilirim. Almak isterseniz msj atın

Sevdaoren

Hamile kopege ilac vermeyin lutfen hangi sehirdesiniz bilmiyorum bi veteriner hekim gorse daha iyi olur

esmaa123

çok korkak yanaşmıyor veterinere getirme imkanım yok zaten eger uygun ilaç bulamazsam dogurduktan sonra vermeyi düşünüyorum

esmaa123

Kaç kg kopek için acaba

Cennet29

Kutu üstünde 10 kg yazıyor. İçerisinde 3 tüp var