Kedim Kakasını Tuvalet Dışına Yaptı

cemiryo

Merhaba kedim kakasını kum harici balkon fayansına yaptı. 2 yıldır bende asla böyle bir şey yapmazdı sebebini bilen ya da yaşayan var mı acaba

5 CEVAP

Zeytinbey

Veya son zamanlarda bir durumdan rahatsız oldu mu yapılmasını istediği bir şey yapılmadı mı stres oldu mu böyle durumlarda kediler bir şeyleri protesto etmek için eve kaka yapabilirler. Benim bir çocuğum vardi hem dışarı çıkıp hem evde yaşıyordu dışarıya gondermedigim zamanlarda eve kaka yapıyordu

Zeytinbey

İshal var mi

aslihan_e

Kısır mı? Kısır değilse yapabilir. Ayrıca kediler hastaysa da çevreye kaka yapabiliyorlar. Düzenli parazit ilacı alıyor mu mesela 1-2 ayda bir? Bir misafirden, yabancıdan rahatsız olmuş da olabilir.

cemiryo

Hayır ishal değil

cemiryo

Balkonda çok sevdiği bir buzdolabı vardı üstüne çıkıp etrafı izliyordu onu kaldırdık 2 hafta oldu kaldıralı o sebep olmuş olabilir mi ama dediğim gibi aradan 2hafta geçti