Köpeğim Yerde Bulduğu Herşeyi Yemeye Çalışıyor.(Poşet,Karton,Ekmek Vb.)

tasmasız gezdiremiyorum bu yüzden yardım edermisiniz?

8 CEVAP

Reyaura

Vitamin minaral eksikligindende oluyor veterinere goturceksiniz neyin eksik olduğuna bakicak ona göre tedavi uygulayacak eğer bi eksiklik yoksa piskolojik @kedimekim`in dediği gibi pika sendromu büyük ihtimal :(

canakavi

Bunun bir hastalık adı vardı suan hatırlamıyorum veterinerde ilaç tedavisi var veterinere danışabilirsiniz.

canakavi

Benim akbaş kangalım vardı oda dışkı bile görse yemeye çalışıyordu 3ay gibi bir sürede aştık

Kedimekim

Sanırım buna pika sendromu deniliyor. Internetten bi arastirin isterseniz bu hastaligi. Genel de psikojik nedenli oluyor

artık yemiyor yenilip yenilmeyeceğini öğrendi ağzında oynayıp bırakıyor.tavsiyeleriniz için teşekkürler.

Ceydavural

Nasıl aştınız bu problemi acaba? Benim köpeğim de herşeyi yiyor

cagla-kar

malesef bu sorun bizimkindede var evde çorap toka poşet ne bulduysa yiyor veteriner vitamin hapı verdi mamasının üzerine ezip toz hale getirip serpiyorum inşallah işe yarar ..

FulyaC

Köpeğiniz yavrumu yetişkinmi ?