Kedim Saksıları Deviriyor

MinelG

Arkadaşlar annem çiçeklere bayılıyor ama kedim yiyebileceği için cicekleri dışarı çıkarıp eve kaktüs aldı.Kaktüse dokunamadığı icin sürekli içinden topraklarını çıkarmaya başladı önceden böyle bir şey yapmazdı ama sürekli saksıları deviriyor annem de çok kızıyor.Böyle bir durumla karşılaşıp bir çözüm bulabilen var mı? Kedimi saksılardan nasıl uzak tutabilirim?

2 CEVAP

bunun 1 nedeni: kediler çimleri sever petlebien kedi çimi alın hem sağlıklı hem uygun fiyatı var.kedi çimi arıyo olabilir benim kedimde çok yaptı kedi çimi aldım ve yatağının yanına koydum hem içindeki tüy yumaklarını boşaltıyor hem yiyebiliyor.tavsiyem kedi çimi alın.