Gönderdiğim Fotoğrafı İncelermisiniz

Mustafa_42

Kedimin yaradı vardı bende yaradan 4 gün sonra veterinere gittim kedimi götürmedim fotoğraflarını gösterdim oda bana böyle bir krem verdi. Sizce işe yararmı 2 gündür yarasına sürüyorum

12 CEVAP

VolkanN

Çok başarılı bir hekim tebrikler uzaktan eğitim misali

Mustafa_42

Haklısınız kardeşim ama benim sizin gibi durumum yokki köyde yaşıyorum kendim bile belediye otobüsü ile gidiyorum kedimi almadılar bende tek çare fotoğrafta buldum taksi desen bütcemiz yetmiyor bende sordum işte bu krem işe yararmı diye elimden geleni yapmaya çalışıyorum.

kang14

İnternetten hayvanlar için olan crystalin deri spreyi alın. Ve fucidin gibi antibiyotikli deri kremi sürün spreyden sonra. Ama dikkat kremi yalamasın zehirlenir

Ketonmanya

Fotoğraftan tedavi planı çıkaran bir hekim? Allah düşmanıma vermesin.

Ketonmanya

Kusura bakmayın, o kadar vasıfsız veteriner hekimlerle karşılaşıyoruz ki direkt tırnaklarımızı çıkarıyoruz anlamadan dinlemeden. Hakkınızı helal edin.

aslihan_e

Tamam siz antibiyotik merhem, fucidin öneriyorsunuz da mantar kaynaklı olmasın bu? Öyle bir durumda iyice artmasına neden olur. / Yara nasıl oluştu biliyor musunuz? Kedinin yarayı nasıl aldığını gördünüz mü?

Mustafa_42

Hepinize sonsuz teşekkürler dediklerinizi alıcam inşallah iyileşir

Cennet29

@aslıhan_e katılıyorum. Yaranın sebebi bilinmeden her şey sürülmez yaraya.

VolkanN

Sen elinden gelebileni yapıyorsun sonsuz teşekkür ederiz yine ilgileniyorsun allah razı olsun

stellabennett

bu durumda bile elinizden geleni yapıyorsunuz tebrik ederim 🥹🥹

kubraturan

Yaranın etrafını batikonla temizleyin ( yaranın üstüne değil etrafına) yara üstüne fucidin sürün sonrasında madecasol sürün. Bu ikisi antibiyotik ve yara kremi. Günde iki kez yapın böyle

kubraturan

Kremleri eczaneden alabilirsiniz