Sokakta Gözü Görmeyen Engelli Köpek

Yelizthecat

Şırnak'ta yaşıyorum. Bir köpek doğum yaptı 8 yavrusu oldu bakıyorum kapı da ama birinin kör olduğunu fark ettim. Diğerlerine göre çok daha küçük kaldı. Tek başına asla başının çaresine bakamaz. Ev de 2 kedim var. Ne yapmalıyım barınaklar yardımcı olur mu

3 CEVAP

Ketonmanya

Merhabalar.

Instagram'daki hayvan sayfalarına yazın, sahiplendirme konusunda yardımcı olabilirler belki size.

Yelizthecat

Lütfen bir şeyler yazın

stellabennett

sahiplendirmeye çalışsanız sahiplenmek isteyen belki çıkar Instagram’dan eğer Şırnak’ta hayvan sahiplendirme sayfaları varsa oralara mesaj atabilirsiniz