Asi Fiyatlari

Mirabonibon

Ic dis parazit asisini biz 300 tl ye yapiyoruz ama arkadasim farkli vete 150 gibi bir fiyata yapmis anlamadim markadan markaya degisiyor mu? Fiyatlar marka marka degisir mi yoksa hepsi ayni etkiyi mi veriyor

12 CEVAP

gozdeyilmaz

Tabii ki marka olarak farklılık gösteriyor ama 150 tl çok komik bir rakam arkadaşınız inşallah aşıları tekrarlamak zorunda kalmaz biz en son iç-dış (stronghold) 790a yaptırdık

cat_expert

150'ye son kullanma tarihi geçmiş aşıları yapıyorlar genelde dikkat etsin arkadaşınız.

yaaamur

bir kuduz aşısı bile 500 tl olmuş:(

Ketonmanya

Valla biz İzmir'de 450 tl'ye yaptırıyoruz bütün aşıları. :(

Catsusam

Veterinerimiz sadece aşı parası alıyor sokak kedisi oldukları için. İzmir 350 tl

Lunaatls

Adana ic dis 250 kuduz 300 karma 400 haziran başi fiyatlarimizdi . Insallah temmuzda zam gelmez

cosyman

normalde 300 tl haziran 2023 fiyatları bize 250 ye yaptı sağolsun veterinerimiz

mervedoganay

Bu ayın başında iç-dış parazit ve bir kaşıntı önleyici iğne için 750 TL verdik Kadıköy'de.

kbraa55

Stronghold burda 300 _350 tl gibi

kbraa55

Stronghold burda 300 _350 tl gibi

kbraa55

Stronghold burda 300 _350 tl gibi

Acarrabi

İzmir konakta iç dış 450 karma kuduz da 450 TL'den yapıyor ortalama fiyat bu başka veterinerde yaptıran arkadaşımda bu fiyata yaptırıyor