Köpeğim 6 Aylık Maltese Terrier, Dışarı Çıkardığımızda Herkese Kendini Sevdirmek İstiyor

Sokakta gördüğü herkese kendini sevdirmeye çalışıyor ve köpeklere havlıyor, yürümek çok zor bir hal alıyor. Karakterindem dolayı mı böyle yoksa zamanla geçer mi merak ediyorum, tecrübelerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum.

2 CEVAP

blue_hpood

of en sevdiğim konuu:)) size bunların hepsinin düzeleceğinin garantisini bile verebilirim, kral köpek ailesi:) youtube ve instagram kanallarından ücretsiz videolara göz atabilirsiniz. bizim 3 sene önce yolumuz kesişti, köpek saldırısı sonucu köpeklerden korkuyordum, şimdi gerçekleri görmemi sağladıkları için çok minnettarım. mutlaka bakış açınızı değiştirin ve kendilerine bir şans tanıyın derim. bu sürede de köpek arkadaşınızı değişkenlere karşı arkanızda tutun ve “sevilmesine” izin vermeyin. bol şans:))

Hayır komutunu ve yanınızda yürümeyi öğrenirse hiç bir sorun kalmaz benimde maltese ve 3-4aylıkken video izleyerek evde komutları öğretmeye çalıştım sizde deneyin sorun düzelecektir