Kum Onerisi

Hurmisimm

Arkadaslar merhaba . Kullandığım kum aktif karbonlu kokusuz . Fakat tozlu . Tozsuz aktif karbonlu kokusuz tercihen kalin taneli bir kum önerir misiniz

3 CEVAP

Cennet29

Sandy aktif carbon kokusuz tozsuz

Ahudr

Evet sandy cok iyi gercekten

blue_hpood

pelet:)) sıfır toz, rahat nefes:)) reklamını yapmaya başlayacağım yakında ama bunca zaman nasıl denememişim deyip kendime çok kızdığım bir şey. benim kedim aşırı vurdumduymaz bir kedi, ilk seferde kumu çok çok azken bile pelet kuma alıştı, yadırgamadı. kademeli geçiş yapabilirsiniz. ben bigcat öneririm, kumu daima ağzına kadar doludur, topaklanmasını seviyorum, taş gibi olmuyor ama dağılmıyor da. benimki işediği veya zıçtığı yerleri elleşmiyor bi de😂