Arkadaslar Kedimden Haber Aldim Merak Edenler İcin

aytunccc123

Durumu bilmeyen yoktur ama sahiplendirdigim kedimden 3 gündür haber alamiyordum,
Bu gece tekrardan uzun bi mesaj yazdim ve artik derneklerle iletişime gecmek zorunda kalacagimi belirttim ardindan geri donus yaptilar
Calistigi için gormedigini soyledi ve ardindan kedimin saglikli ve iyi oldugunu soyleyerek videosunu gonderdi acikcasi mahcup hissettim ozellikle son mesajda biraz sert konusmustum ama anlayisla karsiladilar video atmaya devam edecekler
Bugun çoğu kişi derdime ortak oldu yeri geldi destek verdiler sizlerede ayrica teşekkür ederim benim içim rahatladı sizlerede iyi haberi vermek istedim

13 CEVAP

Cennet29

İnsan ne kadar yoğun olursa olsun sadece 1 dk ayırıp ses kaydı atabilirdi. Boşuna kendinizi mahcup hissetmeyin gerekeni yaptınız. Kedi alışmış mı bari

VolkanN

Bazen iş yoğunluğundan inanın kimse kimseye cevap veremez hale geldi ama güzel haberleri almanız sevindirdi sağlıklı ve mutlu günleriniz olsun

aslihan_e

Bence o kaçırdı buldu sonra. İnsan "meşgulüm" yazar 2 günlük sürede, anlarsınız. Görüldüsünü kapatmaz, whatsap'a girip durmaz. Bir süre sonra tekrar video isteyin. Eski videosunu göndermiş olmasın. Bu şekilde güven kaybetti bence.

Ketonmanya

Bugün aldığım en güzel haber değil, son birkaç gündür aldığım tek güzel haber. Gözünüz aydın. :)

Ama Aslıhan Hanım'ın da dediği gibi peşini bırakmayın, yine sık sık video ve fotoğraf istemeye devam edin.

Emirrckr

Sabah sabah güzel haber oldu,gerçekten dün biz bile meraklanmıştık.
Neyse evet artık sizinde içiniz rahat olsun,en azından iyi bakılıyor,sağlıklı ve güzel bir yuvası var.

Emirrckr

Bencede en azından arkadaşların da dediği gibi sesli mesaj atabilirdi size,yoğunum çalışıyorum akşama videosunu göndereceğim gibisinden.
Bence siz işin içine dernek falan sokunca cevap verme durumunda kaldılar,yine de kedinizin iyi olmasına sevindik evet.
Belki de hani ne bileyim sürekli böyle video foto atmak yerine başından atmak içinde cevap vermeyi kesmiş olabilir.
Bazıları da öyle düşünüyor çünkü,bu saatten sonra kedim benimdir onları ilgilendirmez falan diyor olabilir.
Dediğiniz gibi insanları anlamak zor :)
Fakat mahcup falan olmayın asla,o bir can ve merak edip endişelenmekte haklısınız.
İlla böyle takip edilmesin istiyorsalar sokaklar yavru kedi kaynıyor sahiplensinler madem ordan.
Sonuçta siz bu şartı koyuyorsunuz ve kabul ederek sahipleniyorlar.
Fotoğraf,video istenmesi o dakikadan sonra rahatsız etmek değildir.

aytunccc123

Evet evet alismis o da gayet keyifli gorunuyordu ama haklısınız bi yandan evet biz olsak hani deriz merak ederler eyvah atamadim falan diye
Hatta ben olsam heralde aksine sık sık rahatsız edip foto ve videolarini atardim buyuk ihtimalle
Neyse yinede iyi olduguna kacmadigina basina bi şey gelmedigine sukrediyorum

aytunccc123

Evet evet araliklarla durumunu soracagim ve video istemeye devam edecegim gercekten iki gundur yazmamasi bakmamasi isin ilginc yaniydi bende diyorum sürekli mı calisiyordu yani evde hiç boş vakti olmadi mi sanki?
Artik bilmiyorum bazi insanlari anlamak zor gercekten o da kendi capinda haklı bende merak etmekte hakliyim neyseki oglum iyiymis en onemlisi o tabiki
Cunku özellikle dün iyice içime çöktü hani elimden gelse gidip bulacagim gece vakti bile olsa oyle dusunmeye baslamistim
O gün gotururken uykusunu falan böldüm ne güzel uyuyordu kardesiyle
Arabada sanki yalvarir gibi miyavladi diye dusundum birde şimdi sokakta yapayalnizsa kim bilir napiyor diye düşünüp durdum neyseki gece bitmeden videosu geldi içim rahatladi cidden

aytunccc123

Birde hepsi bi tecrübe oldu bu kizim simdi malesef istemesemde yine doğuracak ve buraya dogurursa elimden geldigince bakıp buyutecegim yine
Sahiplendirme konusunda artik daha dikkatli olacagim ve yuvalarini önceden belirleyip birkac secenek seklinde bekletecegim
İnsanlar pat diye vazgectim almayacagim diyor ve ortada kaliyoruz bizi düşünen yok

Emirrckr

Kesinlikle evet,birden fazla seçenek oluşturmak ve aralarında en iyisini seçmek gerekiyor.
Ama işte günümüzde,ekonomik koşullar gereği çoğu kişi cesaret edemiyor.
Birde cins kedi takıntısı olan insanlarımız da var.
Hal böyle olunca işte sokak canlarına düzgün yuva bulmak iyice zorlaşıyor.
Mecburen tek bir yazanla konuşup anlaşma ihtiyacı hissediyorsunuz.

Catsusam

Daha öncesini bilmediğim için soruyorum. Kedinizin kısırlaştırılması ile ilgili bir sıkıntı mı var? İstemesem de yine hamile kalacak yazmışsınız.

Canimyavrum

Ewt bende merak ettim .kısırlaştırma ile ilgili bir sıkıntısını War çocuğn

aytunccc123

Tam olarak oyle degil sahiplendirdigim kedim apartmanin alt katinda baktigim kedimin yavrusuydu iki gündür haber alamamistim konu oydu
Hamile kaldi dediğim ise anneleri
Malesef daha emzirirken kaçıp ciftlesmis gecen haftalarda hamile oldugunu ogrendik biz normalde kisirlastirma dusunurken o bizi sasirtti hamile kalmasiyla
Hani her ne kadar istemesemde cunku dogumlar onu çok yordu simdi yine bebekleri olacak bi şekilde onlarada bakip buyutecegiz demistim
Yine bu sikintili sahiplendirme sureclerinden gecmek zorunda kalacagiz