Kızgınlık Dönemi Bitmiyorr ?????

Siyamm

Arkadaşlar merhaba kedim 2 ay önce kızgınlık dönemine girdi sürekli miyavlıyor ama normal miyavlama değil ağlıyor bildiğin dışarı çıktığında veya bir dişinin yanına gittiğinde sıkıntı yok ama eve geldiğinde 2 saat sonra miyavlamaya başlıyor ve durmadan gece gündüz sizce hala kızgınlık devam ediyor mu ??? yoksa başka bir şeymi var ne olur yardım edin

3 CEVAP

Bilgeylmz

Bu durum gerçekten zor. Ya kısırlaştıracaksının ya da ciftleştireceksiniz başka çözüm yok. Merak etmeyin kediler bu dönemde sizinki gibi ağlar ve bağırır. Endişelenece bir durum yok.

Kedimekim

Sanirim tek care cifylestirmeyi dusunmuyorsaniz kisirlastirmak yoksa bu hep boyle devam edecek cunku yil da bir kac kez bu evreler geliyor

Infernus

Bendekilerin de annesi bi yerde bağırıyor kızı ayrı yerde. Sonra birleşip gelip dibimde bağırıyorlar :) . Erkekleri kısırlaştırdım ama dişilerin ameliyatı biraz daha zor. Sizinki erkek anladığım kadarıyla . Küçük bir operasyonla halledebilirsiniz.