Benim Kedimin Cinsi Nedir Acaba?

elgatito

Bu gün aynı başlıklı farklı bir konu başlığı daha açmıştım komşumun kedisi için. benim evladımında türünü inanılmaz merak ediyorum bu konu hakkında da yorumlarınızı merak ettim, ben bir tanıdık tarafından doğar doğmaz sahiplenmiştim 1 yaşına girdi daha hala bebecandır kendisi. çok yüksek ihtimal ile Sibirya kedisi olması gerek çok tüylü bir kedi acaba yaşlandıkca tüyleri uzamaya devam eder mi bunu merak etmiştim

1 CEVAP

Dondurmacik

Domestic Long Hair ya da long hair bir tekir oldugunu dusunuyorum melez bir irk sanirim emin olmamakla birlikte