Annem Kedi Almak İstemiyor

Elwinaras

ben çok almak istiyorum alamama sebebide alamama sebebide tüy dökmesi aşıları var dedim Hayır dedi

6 CEVAP

Heiter

En gerçekçi cevap: Kendi evinize çıkana kadar ve maddi olarak bağımsız olana kadar kedi almamanız. Bunu, hem sizin hem de kedinin iyiliği için söylüyorum.

Sutunannesi

Yaşınız küçükse ve aileniz istemiyorsa lütfen almayın :(( çünkü o tür aileler kedi eve alındıktan hemen sonra sokağa bırakıyorlar. Büyüyün maddi olarak bağımsızlaşın kendi eviniz olsun o zaman alırsınız

DEMET92

annenizi nasıl ikna edersiniz bilemem ama kedilerde tüy dökülmesi için aşı yaptırmayın çünkü bu onların doğaları gereği yaptıkları birşey siz o aşıyı kendinizi düşünerek yapırırsanız kedinizin sağlığı ve dosıyla oynarsınız bu da bencilce olur . tüyü en az dökülen bi cins alabilirsiniz. kedi bakımı çok kolay birşey değildir buradaki soruları takip ediyorsanız bu sorumluluğun altına girebilecekseniz sahiplenin derim.

Elwinaras

Kedi istiyorum ama annem istemiyor

Merloli

Bu tarzda birçok soru var önceki soruların cevaplarını bakabilirsiniz.

nyssa

kedi tüu dökecek etrafı dağıtacak bunu göze almak lazım