Kedi Kumu Önerisi

Acarrabi

Merhaba arkadaşlar ben çam peleti kullanıyorum 3 4 aydır bitti ve yeni alıcam ama kararsızım pelet çiş yaptıklarında kum olduğu için hergün temizlesemde ayaklarına kumlar yapışıyor iyi marka pelet biliyor musunuz yoksa bentonit kuma mı geçsem diye düşünüyorum tozutmayan topaklanan kedi kumu öneriniz varsa bekliyorum çok teşekkürler şimdiden

4 CEVAP

Superisi814

Keşke ben de çam pelete tamamen gecebilsem..
Ya tozutuyor, ya iyi koku hapsetmiyor ya şu ya bu bentonitlerde..Her yerin kum olduğu da cabası.

blue_hpood

ben tozutmayan ve iyi topaklanan bentonit görmedim. ever clean falan da kullananı gördüm, bir şey değişmiyor, o kadar toz için o paralar değmez. ben bigcat kullanıyorum, kumu ağzına kadar dolu, topaklanmama veya dağılma sorunu hiç yaşamadık. her seferinde çişi top gibi, rahatlıkla alıp atıyorum. ömür boyu da pelet kullanırım, bir daha asla kendimi veya kedimi o toza mahkum etmem şahsen çünkü en iyisi de tozutuyor.

KimJeongguk

Ever Clean'den başka kum kullanmayın imkanınız varsa. Pelet olarak ta Bigcat pelet kumu öneririm.

Ben ince taneli magic sand kullanıyorum epey az tozutuyor