Vantilatör Kediye Kötü Gelir Mi?

Leoannesi

Yaz ayı olduğu için çok sıcak kedim bunaliyor, vantilatör açıyoruz oda da onada vuruyor gece boyunca bir etkisi olur mu? Soğuk alır mı? Bu aralar burun akıntısı var hafifçe bu nedenle endişelendim

2 CEVAP

aslihan_e

Hayır, uzmanlar vantilatörün zararlı olmadığını belirtiyor, aksine serinlemelerine yardımcı olduğu için faydalıymış. Bizimkilerde de burun akıntısı oluyor ara ara, bizdeki Korona onlara da bulaşabilildiği için böyle olduğunu düşünüyorum, çünkü onlara geçince hafif soğuk algınlığına benzer belirtiler verebiliyormuş.

AhsenAise

Klima olan odada kalıyor,burası adana hava akşam 30° üzeri , mecburen klimalı odada ,diğer odalarda da vantilatör karşısında çok şükür sorun olmuyor