Uzun Tüylü Kedi , Mama Önerisi

EmineDemir

Merhaba. Bugün uzun tüylü bir kedi (Ragdoll kedisi) sahiplendim. 1 yaşında ve henüz kısırlaştırilmamış. Tüy dökümü kizginlikta da olmasından dolayı çok fazla. Şuan sakinleştirici malt aldım , eski shaibinden de kullandığı mama karışımını aldım. Kullandığı markaların kaliteisni pek beğenmedim, onerdiginiz uygun fiyatlı uzun tüylü ,kısır olmayan kedilere uygun mama markalarını tavsiye ederseniz çok sevinirim. Birinci onceligim tüy dökümünü minimuma indirmek

3 CEVAP

Cemalchief

Vetoskin var deri ve tuy icin destek biraz pahali 650 700 tl 90 lisi deneyin, ben nd mama ile birlikte verdim neredeyse sifir tuy dokulmesi benim kedimde uzun tuylu cins

cileklikedi

Unique ve advence kullandım ben unique daha etkili besleyici. Tüy dökülmesini daha fazla önledi gibi geldi bana. Hangi mamaya geçerseniz geçin günlük yemesi gereken miktardan fazla vermemeye çalışın yoksa tüy dökümü iyice artar.

Okan3439

Bende çok fazla mama değiştirdim uzun tüylü bir kedim var bize en iyi orijen six fish ve virbac somonlu geldi