Şişli Civarı Uygun Fiyatlı Veteriner?

Eda34

Merhabalar yeni kedi sahiplendim. Düzenli aşılarını olsun istiyorum. Evime yakın diye Milennium Veteriner Kliniğine götürdüm. Muayene 90 tl + dışkı tahlili istedi 60 tl önden 150 aldı ve 1 kg (2 aylık) diye aşı yapamayacağını söyledi. Dışkıya ilk baktığında vet bir şey yok dedi ancak 1 gün sonra parazit yumurtası gördüğünü söyledi ve küçücük bebeğe 3 gün ardarda 1 ay haftada 1 antibiyotik tedavisi yapmalıyız dedi. Parasında değilim ama bana biraz bizi sömürmeye çalışıyormuş gibi geldi. Şişliye yakın yerlerde uygun fiyatlı veteriner önerebilir misiniz?

1 CEVAP

bsecnl

şişli,beşiktaş,taksim,üsküdar buralardaki veteriner fiyatları normaldir önemli olan veterinerin kredi kartı borcunun olmaması.