Hypoallergenic Mama Önerisi.

ygtrece

Merhabalar kedimde fazla kaşıntı(parazitten dolayı olduğunu sanmıyorum) ve tüy dökülmesi var. Veterinerim de hypoallergenic mamaya geçmemizi önerdi. Mama önerisi olan var mı? Brit Haircare nasıldır?

6 CEVAP

birkedivelisi

Brit'in ürünleri iyi oluyor ama takip etmeli o kediye iyi gelecek mi? Kiminde kakasını cıvıklaştırıyor.

virbac bakabilirsiniz arkadaşım 3 kedisine de hypoallergenic olanını kulanıyor çok memnun kaldığını söylemişti

dilanbulent

Brit Care kullanmanızı asla tavsiye etmem, şikayet oranı aşırı yüksek bir mama. Veteriner kliniklerinde satılan özel mamaları almanızı tavsiye ederim. Hills ve Royal Canin markalarının hypoallergenic mamaları iyidir, bu mamaları satan bir veteriner kliniğinden alabilirsiniz. Bu özel mamaların internette veya petshoplarda satışı yasaktır sadece veteriner kliniklerinden alın.

Cemalchief

Hocam Virbac, diger alergenic mamalar icerigi cok bos olabiliyor ornegin hills gibi

Ahudr

Biz hills hipo kullandik 3 pakete yakın sorun çözuldu tavsiye ederim

Cennet29

Bütçeniz düşükse eğer Molly markanında hypoallergenic mamaları var inceleyebilirsiniz. Kısır ve yavru seçenekleri de var farklı aromaları da var tavuk, balık, karides