Yemek Yemiyor

sengulabdl

Kopegime tavuk kirintisi aliyorum fakat yemek yemiyor ne yapabilirim

4 CEVAP

olcan3424

Tavuk ürünleri genel olarak köpeklerde sağlıklı olmuyor. Kırmızı et ürünlerini verin eğer yine yemiyorsa veterinere göstermenizi tavsiye ederim.

yaş mama deneyebilirsiniz

yaş mamayla başlayıp yavaş yavaş kuru mamaya alıştırmanızı öneririm. tavuk suyuyla makarna haşlayabilirsiniz, tuzsuz ve yağsız olması daha iyi tabi. yoğurtla da verebilirsiniz.

sengulabdl

Veterinere goturduk istah surubu yazdi antibiyotik ve agri kesici yazdi ama cok halsiz olür mü sizce