Yatağında Yatmıyor

rkyeda

Arkadaşlar kedim yatağında yatmıyor o kadar yatak yaptım saçma sapan yerlerde yatıyor masanın alti benim yatagim vb

14 CEVAP

Kjw

Ahahahaha hangi kedi yatağında yatmışki sizinki yatsın...Canları nerede isterse orada yatıyorlar...Fazla takmaya gerek yok,belki zamanla benimser,boş karton koli koy o yataktan daha çok sever eminim :)

ursaminor

Kjw, rüya kedisine sahipsin :D
Bizde saat 5:30-5:45 arası
bir burun ve dudak kaşıntısı allahım nedir? Bıyık :D
Olmadı mı? 5:45-6:00 arası
battaniyenin üzerinden ayak yakalamaca, bizi yataktan kazıyarak çıkarmaca
Olmadı mı? 6:00-6:15 arası feyat figan bağırmaca, duruma göre açıksa pencereye tırmanıp yatağa atlamaca veya yataktan 2 metrelik gardıroba atlama çalışmaları yapıp başarılı olursa geri yatağa üstümüze atlamaca.
Hiç sekmez. 6:15te kalkıp o yaş mama o tabağa konacak.
Hanımefendi yiyecek ve sonra kıçını devirip uyuyacak. Senin gözler kan çanağı mı olmuş, uykun mu kaçmış, olabilir.. olmalı da zaten. piremses hazretlerinin yemeği gecikemez. Sen kimsin de uyuyorsun, hadsiz :D

Bu arada cama vantuzla yapışan yatakları çok seviyor kediler. Herkese öneririm.

Infernus

:) Ben de ne yerler hazırladım ne evler aldım hiçbiri dikkatini bile çekmedi. Gece uyuduğu yer bacaklarımın arası. Normalde hiç sırt üstü uyuyamazdım; beyefendi rahatsız olmasın diye kıpırdamamaktan artık genellikle böyle uyuyorum. Bazen kazayla yan dönsem veya o gelmeden uyuyakalsam öyle gelip kıvrılıyor dibime kafasını da yine bacağımın üstüne koyuyor. İlla bana dokunacak

ursaminor

Aaa bizim kız her gece yatağına yatar ben üzerini örtüp öpüp ışığı kapatıp çıkarıaahshkajsggsgk

Yahu elbise askılarının üçgen kısmına girip yatan kedi var bu dünyada :D
Biz kısırlaştırma işleminden sonra rahat etsin, mutlu olsun diye evdeki her köşeyi yatağa çevirdik yine gidip karton kutuya yattı sonra gidip yatağın altına yattı. Battaniyeyi zorla atına serdim ki üşütmesin allahın delisi. Bir uyanırım gece kafamda, bacağımda, karnımda.. Gel yatıyoruz dersin gelmez. Gecenin köründe gelir kıçıyla kendine yer açar.
İşte hayaller ve gerçekler :D

rkyeda

Valla kendinizi çok iyi egitmissiniz.Bizim kedi de asla öğününü kaçırmaz kaçittirmaz.Alarm çalmadan bizi uyandırıyor hep bizim iyiliğimiz için ,ya duymassak diye.Beni ısırarak uyandırıyor.Bir gün nerde uyuduğunu bilmeden üzerine basıcam diye korkuyorum

zuhall

yatagin kenarlarina kedi otu dokmenin ve de sizin kokunuz olan bir esyayi tisort olur vs yatagin kenarina koymanin alistirmak icin yarari oldugunu duymustum.

Bilgos

ben de yatağımda yatmayı sevmiyorum mesela.ona çok lüks olmayan mesela kartondan falan ev yapabilirsiniz veya ağacınız varsa ağaç ev yok ise,uzun bir kedi ağacı alabilirsiniz hem oyun oynar hem uyur hem tırmanır hemde pençelerini törpüler.

Kedimekim

Benim kedim de kendi yataginda yatmiyor bende yerde falan uyumasin diye kartondan ev yaptim gidip oraya yatiyor sizde boyle bir sey yapabilirsiniz

aleyn

fotografa bayıldım.. kediler evde sırayla her yerde yatıyor benim gözlemlediğim kadarıyla bi gün sırası yatagına da gelecektie elbet :)

Eğer kedinizin masanın altına, yatağınıza gelmesinden rahatsız oluyorsanız oralara kedi uzaklaştırıcı sprey sıkabilirsiniz. Kedinin kendi yatağına gelmesini istiyorsanız kedi otu spreyi sıkabilirsiniz bu sprey kedinizin ilgisini çeker

Kjw

Ek olarak şunu demek isterim ki,ben hiç yatak almadım büyük kedi evi almıştım onu bile sadece koşarken kullanıyor..İçine girip,üstüne çıkıp yattığı pek olmadı daha...Neyse kış başında kalorifer yatağı alacaktım düşündüm düşündüm vazgeçtim....Ama kullanmazsa diye değil,kullanırsa diye Aghsdnmfdgföhmjjk

Çünkü benimle yatmasını seviyorum,hep yanımda olmasını istiyorum ve başka yere alışır gelmez diye almadım:)
Birlikte yatıp birlikte kalkıyoruz,bana sarılıp yatıyor,kolumda,göğsümde uyur...Yatalım dediğimde benimle birlikte yatağa geçer ve sabaha kadar hiç rahatsız etmez...Bu konuda şanslı sayılırım,7'den önce uyandırmaz,daha doğrusu 7 civarı kendim uyanıyorum,eğer uyanamazsam 8 olursa o zaman bebeğim hadi kalk der:)

Kjw

@ursaminor Ahahaha teşekkürler,sizinki baya baya aşmış,belkide olması gereken kedi davranışını sergiliyor^^ Benimkide ilk geldiği 1 ay öyleydi 5 gibi kaldırırdı,sonra yavaş yavaş bana uyum sağladı...Benim uyanmamı bekliyor hep,hatta görüm yarı açık bakıyorum bazen,sessizce bekliyor^^ Alarm çalana kadar sesi çıkmıyor alarmla beraber kalkıp mutfağa koşuyor Agghbfgkjhjl
Kapitalist sisteme uyum sağlamış durumda,uyandırdığında ise sadece yorgana patileyip miyavlıyor...Tam bir insan evladı olarak yetiştirdim...

Birde bizde şöyle bir durum var yemeği birlikte yiyoruz hep karşıma oturuyor...Onunkini önceden koysam bile karşısına geçmeden o yemeğe başlamıyor,tepemde bekliyor kendi tabağımıda alıyorum oturup yiyoruz....

Ve o cama yapışan yataklardan alacaktım ama cam ölçülerim uymuyor o yüzden kaldı...Salona uyuyor onda da perdeyi çok açmam gerek boydan boya bir camım var...Olmuyor malesef...

rkyeda

Teşekürler kartona çıldırıyor zaten

rkyeda

İnternetten kedi yatağı baktım ona göre yaptım da kedi değil sanki.Benimle uyusa yatağımda neyse ben gelince başka yatağa geçiyor:)