5 Aylık Scottish Fold Tüy Dökümü ?

Merhaba oğlum Pars 5 aylık royal canin mama kullanıyorum fakat gezdiği yattığı her yer tüy oluyor 😵‍💫 vitaminleri yağları herşeyi veriyorum ama bir tık azaldı ne yapmalı ?

3 CEVAP

HaydutveNazli

Royal canin mama zaten genelde tuy dokumunu arttiriyor. Farkli mamaya gecseniz gecis doneminde yine fazlaca tuy dokumu olur. Duzenli olarak tarayin. Elinizi nemlendirip tuylerinde gezidrip dokulen tuyleri temizleyin

blue_hpood

güzel bir fırça alıp şimdiden taramaya başlayın. küçük ve kapalı bir alanda seveceği bir fırçayla ve ödül mamasıyla taramaya başlayabilirsiniz. ben gratisten kadınlar için olan yuvarlak pembe saç fırçasından aldım, ona bayılıyor. ardından furminatörle girişiyorum:)

Teşekkür ederim cevaplar İçin proplan ‘a geçtik dün furminatörle taradım bıraz yıkadım serin suyla baya gitti vitaminlere devam ediyoruz inşallah azalacak ** sağolun 🫧