Kedim Diğer 2 Kediden Korktuğu İçin Tuvalete Girmiyor

Snmozr

Merhaba herkese, tatile kedimide götürdüm fakat gittiğim yerde 2 kedide vardı onlardan korktuğu için tuvalete girmiyor. Mamasını ve suyunu içiyor. Ne yapmam gerekiyo yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler

1 CEVAP

Emirrckr

Öncelikle kedinizin hiç tek kalabildiği yeri yok mu?
Böyle bir yer varsa kedinizi bir süre oraya koyun ve beraber vakit geçirin orda.
Kumu da orda olsun.
Kendi alanını belirledikten sonra yapacaktır.
Kedilerde tuvalet konusu da gizlilik ve güven istiyor biraz :))
Çünkü tuvaletlerini yaptıkları an en savunmasız oldukları an.