Köpeğim İdrarını Yaparken Zorlanıyor Ve Kusuyor

GokceKya

4 aylık cavalier king charles im çişini yapamıyor yaparken ağlıyor. Yediği mamayı da çıkardı, tekrar yiyecekken yakaladım. Veterinere götürdük iğne yapıldı 3 gün devam edecekmiş. Fakat yediğini yine çıkardı. İdrar yolu enfeksiyonu dedi veteriner. Daha önce başına gelen var mı? İyileşir mi? Endişeleniyorum.

5 CEVAP

bsecnl

iyileşir bişey olmaz. vmp vitamin hapı verebilirsiniz günde 1kere

GokceKya

Antibiyotik iğne, c vitamini ve idrar söktürücü uyguladı veteriner. Mesanesinde şişlik olduğundan sonda istemedik ilk etapta. Kusması kesildi bugün 2.gün iğneleri oldu ama halsiz. Uyuyor genellikle

yasement

Antibiyotik tedavisi uygulaniyor idrar enfeksiyonlarinda. Igne antibiyotik igne mi?

Nereden aldınız ya da sahiplendiniz ve daha önce böyle bir sıkıntısı oldu mu hiç

GokceKya

Köpek çiftliğinden aldık. 4 aylık ve daha önce böyle bir sıkıntısı olmamıştı. Yeni dışarı çıkmaya başlamıştık, malum dişiler de yere eğilerek tuvalet yapıyor. Gezdiğimiz yerlerde cok fazla sokak köpeği de var. Yanına yaklaştırmıyorum ama gezdiğimiz yerlerde illaki tuvaletleri vs. vardır. Ondandır diye düşünüyorum cok da emin değilim.