Golden Retriever Cinsi Köpeğimin Tüylerinde Problem Var.

OzerenMF

Bel kısmının her 2 tarafında da tüyleri görseldeki gibi nedeninin ne olduğunu bilmiyorum. Veterinerde kesimle alakalı bir problem olduğunu söyledi. Yardımcı olabilir misiniz?

2 CEVAP

bsecnl

siz bu köpeği hiç tıraş ettirdiniz mi. eğer ettirdiyseniz bir daha tıraş ettirin tekrar aynı görüntü oluşursa ozaman veterinere tekrar götürün

OzerenMF

Yakın zamanda tıras olmadı en son gecen yaz oldu böyle bir görüntü olur diye tekrardan yaptırmayı dusunmuyoruz.