Köpekte Açık Yara Tedavisi

Tomriskaan

Merhaba. Yavru köpeğim nasıl olduğunu bilmediğim küçük bir yaranın kabuk bağlamış kısmını dişiyle kaşımaya çalışırken kabuğu kopardı. Yara biraz açık ve pembe görünüyor. Ne sürsem ne yapsam bilmiyorum. Küçük olduğu için yalamaya çalışırken falan yoruluyor hemen yazık. Ne yapabilirim hızlı iyileşmesi için?

3 CEVAP

Mini2019

Eğer mümkünse boyunluk takın. Yeşil sprey var, antibiyotikli. İnternette bulunur. Hiç bir şey alamıyorsanız batikonla günde 3-4 kez silin. İyi besleyin ki yarası çabuk geçsin. Bol şanslar.

blue_hpood

en önemlisi elizabeth başlık. bir de hekime danışmadan bir şey sürmenizi tavsiye etmem. yaranın ne yarası olduğunu öğrenin.

Nazktly

Merhaba kesinlikle hemen Dr animal sprey alın yara ve cilt bakım solüsyonu hemen geçiyor