Ödüllü Ogluma Bir Kalıcı Eş Bulamadım Arkadaş?

Mertingen

Ödüllü ogluma bir kalıcı eş bulamadım arkadaş?

8 CEVAP

ursaminor

Belki kriterlerinizi gözden geçirmeniz gerekebilir.
Bu arada ödüllü yazınca insanın kafasında hemen şu imaj oluşuyor:
Mesela biri size tekir kedim var benim çiftleştirelim dese, oğlanı koşarak uzaklaştırırıp, çevrenizdekilere "Düşünsenize böylesine asil ve ödüllü bir oğlan, sokaktan alınmış basit bir tekir kızıyla olur mu? Davul bile dengi dengine" diyen fabrikatör baba canlanıyor :D

deniz_berkan

Ödüllü olunca ne oluyormuş?

Mertingen

Birsey oldugu yok sagdece belirtmek istedim olay yaratmaya gerek yok

Tam olarak amaç ne burda?

Ben anlamadım soruyu

ursaminor

Bazı kediler hemcinslerini bazıları da karşı cinsleri hiç sevmiyorlar ne yazık ki. Bizim kız da erkek kedileri hiç sevmez. Hemen tıslamalar, nazlanmalar filan.
Aslında dişi kedinin kızgınlık döneminin başlamasından 1 gün sonra, tam en yoğun anda dişi kediyi eve getirseniz o zaman dürtülerine karşı koyabileceğini sanmıyorum sizin oğlanın.

Mertingen

Zaten problem kedimin dişilerle anlaşamadıgından kaynaklanıyor.

Mertingen

Fabrikatör ölan o sanırım