Kedi Mama Seçimi

Beydac

8 aylık kedim var. Royal canin ile besleniyor ancak royal caninin tüy dökümünü arttırdığını düşünüyorum. Hangi mamaları önerirsiniz aynı fiyat aralıklarında?

8 CEVAP

angorakedi

Hills deneyebilirsin, içeriği bir tık daha iyi fiyat olarak aynı diye biliyorum.

_aleykmsl_

N&D öneririm kaliteli temiz içerikli bir mama

KimJeongguk

N&D

Okan3439

Bütçeniz yetiyorsa six fish ve virbac somon tavsiye edebilirim

Palyaco

Glutenli mama vermeyin tavsiyemdir gluten soya selüloz pancar kusmesi olmayan mamaları alın lütfen can dostunuz için

mehtapkaplan

Virbac

esrab34

Ben nd den memnun kaldım ama 1.499dan 2300 tl ye çıktı ne alcam bilemiyorum. Royalin içeriği temiz değil kesinlikle önermem. İçeriğine bakın taurin ve protein iyi olanı bütçenize göre tercih edebilirsiniz içerisinde kurutulmuş değil taze mama olmalı ve taurin en az 2000 olmalı.
Hillsin her mama çeşitinde taurin yok bu da tüy dökümüne neden oluyor ne kadar dışardan takviye vitamin de verseniz yeterli olmuyor

gece18

Mera kullanıyorum memnunum.