Mama Ve Enerji

guneslimom

Merhaba 2 aylık yavru kedim var royal canin ve unique marka (unique veteriner tavsiyesiydi) mama denedim iki mamayada burun kıvırdı bizim kız yemek istemedi ac kalma pahasına yas mama içine karıştırarak yedirdim şimdi pro plan aldım yavru kediler için sevdi katır kutur yiyor bu mamayı ama yedikten sonra bir enerji yükleniyor çıldırmış gibi koşturmaya çalışıyor kuyruğuyla oynuyor oyuncaklarıyla boğuşuyor falan bu normal mi acaba :D oyuncu bir kedi zaten ama bu kadar enerjili ilk kez görüyorum endişelendim :')

5 CEVAP

Coconutbey

Yemek yedikten sonra genelde enerji gelir ve o enerjiyi atmak istedikleri için kuduruyorlar😀

Minminik

o kudurukluk ısırmaya falan evriliyor bizimkide ilk geldiğinde çok minnoştu enerjisini atamadığı için saldırgan kuduruk bişey oldu enerjisini atmasını sağlayın yoksa yanlış yönleniyorlar

Fistik23

Enerjisinin yerinde olması fazla olması iyi mama yedikten sonra enerji yüklenirler hangi mama enerjisini yüksek tüylerini sağlıklı ve parlak yapıyorsa onu kullanın bence

Emirrckr

Bol bol oynatın,enerjisini atsın,
Özellikle bu yaşlarda o enerjik haller çok normal :))

guneslimom

Normalde de çok oynuyoruz çok oyuncu bir sürü oyuncakta aldım özellikle oltaya bayılıyor ama ekstradan kıpır kıpır oldu yaradı o zaman maması kuru mama yemiyor diye çok üzülüyordum bununla yoluna girer herhalde artık çok sevindim herkese çok teşekkürler cevaplarınız için ♡