Light Kedi Maması

yagmur3545

Anket

Royal Canin
(2 oy)
Hill's
(1 oy)
Diğer
(1 oy)
Toplam (4 oy)

Kedilerimin 0,5 - 1 kg arası fazla kiloları var. Şuan advance'in hindili hairball mamasını kullanıyorum ancak light mamaya geçmeyi düşünüyorum. Royal canin ve hill's arasında kararsız kaldım, hangisini tavsiye edersiniz? Royal canin'in içeniğinde koruyucu olduğu yazıyor kedilerime bir zararı olur mu, hill's de tavuklu olduğu için tüy dökümü yapar mı?

1 CEVAP

Ketonmanya

Merhabalar.

Ben Proplan'ın balıklı kısırlaştırılmış kedi mamasını kullanıyorum memnunum.

Bol patili günler dilerim. :)