Nolur Yardım Ediinnnnn

Arkdaşlar nasıl oldu bilmiyorum böyle bişeyi görsek engel olurduk ama kedim biz odada yokken özel yerleri karıştırmış.Karnına kocaman bi şekilde sir yapışmış.Nasıl çıkarıcam napıcam bilmiyorum yardım edin lütfen

9 CEVAP

ursaminor

Akın bir çılgınlık edip çekip çıkarmayın...
Sakince düşünelim şimdi sir ağda neye dayanamıyor? Yağa
Kedi illaki yalayacağından ona zararsız bir yağ kullanılmalı. Mesela zeytinyağı veya Hindistan cevizi yağı.
Üstten önce bezi yağlayıp yedirim bolca. Yavaş yavaş yağı sir kısmına yedirerek çözülen kısımları kaldırın. Kalıntı kalırsa yağla iyice temizleyin.
Size kolay gelsin zor bir Pazar olacak :(
Umarım hemen hallolur.

Heiter

Eğer çözücü bir sıvı ile çıkmazsa veterinerde tıraş ettirmeniz gerekecek malesef. Sizin yerinizde olsam hiç şansımı zorlamam, veterinere götürürdüm.

Ayyy ne kadar teşekkür etsem azdır hindistan cevizi yağı çok iyi geldi az bi kısım kaldı saatte bir sürücem artık

akitalove

Bende diyorum sir ne bu aralar baya uzak kalmışım kazımaya kalkmayın zeytinyagi ise yarabilir sinem hanimim dedigi gibi

Reyaura

Sonuç?

Acele edip korkutmak istemiyorum kuyruğundaki küçük kısmı makasla tüylerini keserek hallettim.Ancak önemli olan karnı.Hala duruyor,kedim oyun oynuyor o yüzden ellememi istemiyor ama karnı için hindistan cevizi yağı deneyeceğim birazdan teşekkür ederim.Haberdar edicem sizleri :)

ursaminor

Yazım hataları için özür dilerim aceleden olmuş.

Ayyy ne kadar teşekkür etsem azdır hindistan cevizi yağı çok iyi geldi az bi kısım kaldı saatte bir sürücem artık

SAKIZLAMIA

bence siz çıkartmaya çalışmayın ve hemen bir veterinere götürün