British Dendi Ama Tekir Olduğunu Düşünüyoruz Bazen. Sizce Nedir? Ne Olursa Olsun O Benim Canım Ayrı.

SiirveMasal

British dendi ama Tekir olduğunu düşünüyoruz bazen. Sizce nedir? Ne olursa olsun o benim canım ayrı.

6 CEVAP

Cemalchief

Tekir zaten degilde burnu basik kulaklar yuvarlak surat topalak :) belki gecmiste genler biraz karismis ondan tam hatlari belli olmuyordur ama cok tatli masallah buyudukce daha guzel olue bu

tekir geni olması onun açısından daha iyi. gen çeşitliliği ve dayanıklılık demektir

Emirrckr

Bana da genlerinde var gibi geldi yani ya british ya da tekir geni.
Ama bence her ikiside değil tam olarak.
Fakat gerçekten çok tatlı,ömrü de böyle güzel olsun :))

KimJeongguk

Kediniz Scottish Straight Silver Tabby

Rabike

Çok tatlı ama bu :)) safkan olmayabilir ama britishdir dogrudur. Gözler yuvarlak kehribar sarısı, surat basık. Büyüdüğünde daha net anlaşılır.

SavaAsu

Brititish Tabby deniypr bu tekir gibi olanlara, yuvarlak yüz ve kehribar göz rengi 👌🏻