17 Aylık Poodle Cinsi Köpek İçin Hangi Mamayı Almalıyım

Guvenczek

Poodle köpek mama tavsiyesi

3 CEVAP

MelisRose

Merhaba,
Öncelikle köpeğinin herhangi bir içeriğe alerjisi var mı onu belirtmelisin.
Bir de bütçe sınırın nedir?
Yada mama içeriğinde bulunan bir madde köpeğinde rahatsızlık yaratıyor mu ?

Ben düşük tahıllı mamalar tercih ediyorum yaklaşık 1 yıldan uzun süredir exclusion mama kullandım ve içerik olarak da çok memnunum. stok olmadığı dönemde profine kullandım köpeğim bu mamayı daha iştahla yedi. fakat tüy sağlığının exclusion da daha iyi olduğunu düşünüyorum.

Ben içeriğindeki mısır, mısır şurubu vb. içerikler nedeni ile proplan,hills, royal canin gibi mamaları tercih etmiyorum.

zibityus

ırka özel mama olmaz. ırka özel mama diye pazarlanan markalar satış stratejisi olarak uyduruyor.

zibityus

acana - orijen - nd öneririm