Köpeğin Gözüne Bakar Mısınız

Cakeyta

Merhaba bu köpek amcamların lafta beslediği bir köpek. Sadece mamasını veriyorlar o da en kalitesiz mamalardan biri zaten. Ben yeni fark ettim, köpeğin gözü neredeyse tamamen gitmiş. Ya biri taş atmış ya da kavga etmiş bilmiyorum. Veterinere götürmüyorlar. Küçük ırk olsa ben alıp götüreceğim ama benim de aracım yok toplu taşımayla gidiyorum veterinere. Zaten ayağı da topallıyor köpeğin ama gözü daha öncelik gibi şu anda. Kurtarılabileceğini sanmıyorum ama en azından acı çekiyorsa acısını hafifletmek için yapabileceğim bir şey var mı? kullanacağım herhangi bir şey fayda eder mi bu saatten sonra bilmiyorum ama denemek istiyorum

1 CEVAP

MelisRose

Merhaba,
Burada bir şey önerilebileceğini sanmıyorum.
Enfeksiyon kapmış olabilir. En azından fotoğrafları göstererek bir veteriner hekime danışabilirsiniz.
çok geçmiş olsun umarım acısı diner.