Yavru Kedime Cok Mu Süt Verdim

apartmanımızın asagısına yavru 3 kedi bırakılmıs. annelerini bulmam imkansız ve süt anne de bulamadım. veterinerden aldığım tozu suyla karıstırıp verdim ancak sanırım birine fazla verdim. ishal olup ölmemesi icin napabilirim karnı uyurken titriyor ama öbürlerinde öyle bir şey yok

6 CEVAP

Emirrckr

Karnı titreyebilir,rüyada öyle titremeler oluyor yavru kedilerde.
Ama çok verdiğinizi düşünüyorsanız takipte olun yine de.

Ketonmanya

Merhabalar.

Süt tozunu içirdikten sonra tuvaletlerini de yaptırdınız değil mi? Ne kadarlık yavrular bilmiyorum ama kendi kendilerine tuvaletlerini yapabilecek kadar büyümemişlerse sizin yaptırmanız gerekir.

Bol patili günler dilerim. :)

tam yürüyemiyorlar bile muhtemelen 2 haftalık bile değiller. dediğiniz gibi de yaptım ve basardım. :) ağlıyorlardı, simdi birbirlerine kıvrılmıs uyuyorlar. tesekkur ederim.

Emirrckr

Epey küçükmüşler,yardımcı olabildiysem ne mutlu,
Sağlıkla büyüsünler :))

kaç saattir bunun için uğraşıyorum ama beceremedim. emmeleri için parmağımı uzatıp karınlarını sıvazlıyorum. kumum da yok onun dısında neye yaparlar bilmiyorum. napmalıyım?

Emirrckr

Kaç günlükler?
Kum kullanabiliyorlar mı acaba?
Kullanamıyorsalar hafif ılık suyla ıslattığınız bir pamukla,popolarına masaj yapın yani popolarını siliyormuş gibi yapın o zaman yaparlar.