Kedime Tavuk Kalbi Versem Sıkıntı Olur Mu

Kedime tavuk cigeri ve tavuk kalbini versem sıkıntı olur mu ?

5 CEVAP

blue_hpood

tavuğa alerjisi yoksa hiçbir şey olmaz, mis gibi olur:)

Cennet29

Ben yağlı yerleri kesip atıyorum. Birde kalbi kesip içindeki pıhtılaşmış kanı boşaltıyorum. Doğrayıp minik paketler yapıp buzluğa atıyorum. İstediğim gün çıkarıp haşlayıp yediriyorum. Her gün yedirmeyin ağır gelir ama haftada bi iki kere güzel olur

gece18

Zararlı değil oldukça yararlı yıkayın ve haşlayıp verin tavuk kalbi bol taurin icerir.

Jarvis12

Ben de bu şekilde tavuk ciğer-yürek alıp havuç, patates ve doyurucu olsun diye biraz bulgurla haşlıyorum. Blenderdan suyuyla birlikte geçirip plastik pet bardaklara 100'er gram olacak şekilde (kedim çok uzun ve 7,5 kg olduğu için ancak doyuyor) ölçüp buzluğa atıyorum.Haftada 1 veriyorum. Çok seviyor kendisi.

angorakedi

Merhabalar, haşlayıp suyu ile verebilirsiniz haftada 2 kereden fazla olmamak şartıyla. Suyunu özellikle seviyorlar, hatta önce onu bitiriyorlar :)