Proplan Kısır Somonlu Mama Yorumlari

Cemalchief

Merhaba, biz virbac kullaniyoruz ama ben her zaman 6 ay rotasyonlu mama degisimi yapmak istiyorum bu 2 mama arasinda proplan somonlu mama nasil kullanici deneyimleriniz vs nasil kullanan varsa

4 CEVAP

Ketonmanya

Merhabalar.

Yıllardır kullandığım mamadır kendisi. Bir zararını görmedik. Orta segment mamalardandır, alabilirsiniz.

Bol patili günler dilerim. :)

aycylmz

İlk başladığımız zamanlarda gayet iyi gelmişti ama daha sonra kabızlık ve tüy dökmesinde artış oldu o nedenle de başka mamaya geçmek zorunda kaldık. Her kediye aynı şekilde etki etmiyor mamalar ama denemeden bilemezsiniz.

Cemalchief

Proplan kittendan memnundum aslinda ben o yuzden 2. Olarak virbactan sonra proplan somonlu vermek istedim sadece

Serroxx

Fiyatı bana bir tık pahalı geliyor o yüzden Hills kullanıyorum, 100₺ bile fazla olsa artık bu zamlarda insan çok zorlanıyor ne yazık ki … Ama somonlu iyi bir mama sadece bende bir tanıdığımdan kabız yaptığını duymuştum