Kedim Danone Yemeyi Çok Seviyor Herhangi Bi Zararı Varmı??

Ilovecatsss

Kedim ben ne zaman danone yesem kendiside yemek istiyor sanki ıslak mama gibi bende çok istediği için azıcık verdim ama zararlımı degilmi bilirsem ona göre veririm, çok bi zararı varmı varsa me zararı var yazarmısınız??

3 CEVAP

aslihan_e

Onun yerine ona Danone'nin Activia sade probiyotik yoğurdunu alıp verebilirsiniz, o zaman faydalı olur. Normalde süt ürünleri onlar için zararlı ama probiyotikli olunca laktozu sindirebiliyorlar.

Berrefilizzz

Zararlı

gece18

Zararlı ve tüketilmemeli.