Kum Önerisi

merhaba arkadaşlar kedimi sahiplendiğimden beri magicsand sabun kokulu kum kullanıyordum fakat son 3 pakettir kum etrafa çok kötü kokular yayıyor bu yüzden kumu değiştirmek istiyorum lütfen bana kokusu temiz olan kum önerisinde bulunurmusunuz

2 CEVAP

KimJeongguk

Ayrıca şu bilgiyi de ekleyeyim; Aktif karbonlu kedi kumları koku tutma özellikleriyle biliniyor ve üretiliyor. Yıllardır Vancat Aktif Karbonlu kullandık koku kontrolü güzeldi ama toz oranı aşırı derecede arttığı için değiştirmek zorunda kaldık. Elinizden geldiğince toz oranı düşük kum kullanın tozlu kumlarda kediyi mahvediyor.

KimJeongguk

Kokulu, pudralı kumlar kullanmayın kedinizin ciğerlerini bitirirsiniz çok ama çok zararlı. Kullanacaksanız aktif karbonlu yada kokusuz kumlar tercih edin. Bende kum arayışındayım çekilişle Ultra Care Aktif Karbonlu kedi kumu kazandım güzel duruyor tavsiye edebilirim şimdilik.