Balık Yağı Önerisi

BusraO

Veterinerimiz kedilerime fiopet balık yağı vermişti , yaş mamasına karıştırdığımda bile yemediler.Zorla agizlarina sıkınca her yer yağ oluyor. Kapsül formda balık yağı önerisi olan var mı ?

3 CEVAP

MelisRose

Vetoskin-vetexpert kapsül şeklinde ama kapsülü kırıp yedirebiliyorsunda.
Fakat veterinerine danışmadan almanı önermem.
Ürün sadece veteriner kliniklerinde satılıyor.
Tüm cilt ve tüy sorunlarını resetleyen bir ürün ben çok memnun kalmıştım

Lilibeth

Zoovital balık yağı

05tuba

Eczaneden marinkap kapsül balık yağı alabilirsiniz. Enjektörle çekip ağızdan şırıngayla da verebilirsiniz mamaya da dökebilirsiniz