Hangi Temizlik Ürününü Kullanıyorsunuz?

MHG

Herkese merhabaa
Kedilerinizin göz kulak sağlığı için patileri için hangi ürünlerini kullanıyorsunuz acaba
Bir ürün kullanmak su ve pamuk yardımıyla temizlemekten daha sağlıklı sonuç mu veriyor?
Ve bu temizliği ne sıklıkla yapıyorsunuz?

4 CEVAP

Ketonmanya

Merhabalar.

Ben Crystalin Animal Health solüsyonunu kullanıyorum. Hem temizliyor hem de dezenfekte ediyor. Ayrıca çantamda da bir poşet içinde bir şişe bu solüsyondan, birkaç tane de makyaj pamuğu bulundururum mutlaka. Sokakta gözleri çapaklı ya da ağzı burnu kirli olan kedilerle karşılaştığımda eğer yeterince uysallarsa temizlerim. :)

Bol patili günler dilerim.

gece18

Crystalin Animal Health kullanıyorum.

stellabennett

ben gözlerini her gün pamukla suya bandırıp silmeye çalışıyorum kulağı için de Trixie markasının kulak temizleme mendilini kullanıyorum patileri için de Bioline pati kremi var ondan sürüyorum kuruluğunu düzeltsin diye kulak ve pati için bir ürün kullanmak iyi ama gözde çok ciddi akıntı yoksa ya da İran kedisi falan değilse bence suyla temizlemek de yeter

MelisRose

Crystalin Animal Health veya Dr Animal kullanıyorum.
Ben köpeğim için kullandığımdan size bir sıklık öneremem