Broadline İ Büyük Ve Küçük Kedime Paylaştirabilir Miyim

Miniss

Merhabalar büyük kedim icin broadline damla almıştım yuva aradigim kucuk kedise de parazit uygulamasi yapilmasi gerekir.0,3 ml ini kucuk kedi icin 0,6ml ini büyük kedim için kullansan sorun olur mu sizce

2 CEVAP

Sezgek

Broadline ense damlası kedinin kilosuna göre oluyor sizin elinizde 0,9 luk varsa zaten kendiniz 2,5 kilodan fazladır o yüzden ilacı az sürerseniz etkisi azalacaktır boşuna uygulamış gibi olursunuz doğrusu ilacın tamamını büyük kedinize sürüp küçüğe yenisini almak olacaktır

gozdeyilmaz

Tek damla tek kedi için oluyor ilacın etkisini azaltmış olursunuz