N&D Paket Değişikliği - Artık Zıp Yok

ozanesk

10 kg düşük tahıllı mamaların tasarımı değişmişti, alınca fark ettim. Paketin tasarımı değişirken fermuarını da götürmüşler, vakum yapmışlar az yer kaplasın diye. Paketten de tasarruf yapmanın yolunu bulmuşlar şeklini değiştirirken... Türkiye'ye özeldir belki de, bilemiyorum. Görünüşe göre artık sadece 1.5 kg ürünler ZIP'li olacak.

3 CEVAP

blue_hpood

ya kim alabilecek ki artık n&d.. derdimiz zip olsa keşke..

cat_expert

Zaten zip sistemi tam bir koruma sağlamıyordu aradan falan mutlaka hava kaçırıyor. En güzeli tüm paketi saklama kaplarına bölüştürmek.

tengrist

Biz zipsiz olanlara zip koydurmaya çalışırken adamlar olanlardan da çıkartıyor demek, 10 kg mama alıyoruz kimilerine aylarca gidiyor saçmalıktan başka bir şey değil