İki Sorum Var...

Mozkaya

Merhaba arkadaşlar. Ben daha önce kapıda çok kedi besledim. Bu seferde evin içinde beslemek istiyorum ancak evde koku olmasına karşı endişe var. Evde veya oda da kedi kokusunu gidermek için bir imkan veya tavsiyeniz var mı ? İkinci olarakta uysal bir kedi arıyorum. Bunun için erkek kedi mi yoksa dişi kedi mi tavsiye edersiniz. Şimdiden teşekkür ederim...

16 CEVAP

Mozkaya

Çok teşekkür ediyorum. Tavsiyelerinizi göz önünde bulundurarak evde uysal bir kedi düşüneceğim...