Kızgınlık Dönemi

Sultanozgr

Dişi kedim henüz ilk kez kızgınlık dönemine girdi
4 gündür miyav miyav susmuyor
Bu dönem takriben ne kadar sürecektir ?
Veyahut ne zaman tekrar çiftleşme dönemine girer bilginizden yararlanabilirsem sevinirim. Teşekkürler ^_^

1 CEVAP

riuhole

Yaklaşık bir hafta on gün arası sürebilir. Çiftleştirmezseniz ikinci kızanı erken de gelebilir ve daha uzun süreli olur. Bizim kız 24 gün arayla girdi ilk kızanı 6 gün ikinci kızanı 10 gün sürdü. Henüz küçük olduğu için kısırlaştırana kadar bir daha girer mi bilmiyorum ama vet. hekimimiz girer diyor.