Kedi Kulak Solüsyon

Zeytinbey

Arkadaslar bu markayı kullanıp memnun kalan var mı rutin kulak temizliğine uygun bir ürün mü kedim çok hassas alerji gibi durumlarla karşılaşan oldu mu

5 CEVAP

bunu değil ama ben zoovitalden çok memnunum benimki de çok hassas kulakları da çok hassas.

Zeytinbey

İsmi zoo vital kulak temizleme solusyonu olarak mı geçiyor

evet yanında da pamuğu var zoovital earvital yazıyor mavili

Cemalchief

Zoovital de boric asit yok mu ya veteriner zararli demisti kulak icine

onu bilemiyorum benim kedim bir sabah çok kaşımıştı kulaklarını nolabilir ki en kötü diye sildim kendine geldi. sık enfeksiyon geçiriyor daha önce bahsetmişimdir 3 yılda 4 kez geçirdi vete gittiğimizde de bazen otoskopla nolur nolmaz baktırıyorum sağ kulağı daha kirli diyorlar. sağ kulağı özellikle akıntılı oluyor haftada 1 2 temizlemeye çalışıyorum aktığını gördükçe. bir de kullanım şekline göre değil de şu şekilde kullanıyorum pamuğun yarısına döküyorum solüsyonu ellerimi yıkayıp fazla geldiyse sıkıyorum fazla suyunu, nemli yarısıyla önce parmağımın girdiği yere kadar siliyorum sonra sallayacaksa sallıyor diğer kuru yarısıyla da kuruluyorum ıslak bırakmıyorum. bir kere kullanım şeklindeki gibi damlatayım dedim telef oldu sallamaktan kaşımaktan zaten nemli bırakmak sakıncalı diye biliyorum o yüzden ben bu şekilde kullanıyorum aralık ayından beri de bir sorun yaşamadık çok şükür.