Gastro Mama

Berrefilizzz

Kedime gastro mama aldım eskisiyle karıştırıp mi vermeliyim yoksa direk mi vereyim sormayı unuttum veterinere

5 CEVAP

klinik mamaya direkt geçmiştik biz hiç geçiş yapmadan isterseniz sorun ama ishal olduğunda direkt gastroya başlamıştı. sistit olduğunda direkt ürinere.

Berrefilizzz

Merhaba evet şu an ishal var direk geçiş yapicagim dediğiniz gibi teşekkür ederim

Ahudr

Direk gecis yapmamanizi oneririm ben de yaptim bu hatayi bir sey olmuyor diye ama en sonunda sindirim sistemi bozuldu kedimin ve kolay kolay da duzelmiyor bilginiz olsun

Berrefilizzz

Zaten bağırsakları için bir mama arayıp sordum direk geçiş yapın dendi teşekkür rderim zaten mama değiştirmekten ishal oldu malasef

gece18

Ben direkt geçiş yapmıştım kedim kabızdı o yüzden herhangi bir mama karıştırmaya gerek yok dedi veterinerimiz. Herhangi bi sıkıntı yaşamadık. Eğer ishalse sizinki karıştırmaya gerek yok direkt geçin.