Kısır Dişi Kedim Evden Kaçtı

Bonita_00

Arkadaşlar kedim 08/07.2023 tarihinde akşam 7 gibi evden kaçtı. Nerdeyse 5 gün oldu hala gelmedi. Hergün dışarı çıkıp elimde mamayla arıyorum sesleniyorum yok. Kumunuda yakın sokaklara serptim evin önünede fazlaca koydum. 1. katta oturuyoruz. Kendisi çok korkak ve ürkek cinsi tekir. Yavruyken arkadaşımın evinden aldım hiç dışarıya çıkmadı veteriner hariç, hep camda etrafı izlerdi. Parfüm sesinden bile korkuyor. Yabancılardan hoşlanmaz 1.5 yaşında kısır ve dişi bir kedi. Sizce geri döner mi : (
Çoğu kişi döner diyor ama kaç gün oldu endişeleniyorum. Birinin alıcağını düşünmüyorum çünkü kendisi hem korkak hemde çirkef.

3 CEVAP

Ketonmanya

Merhabalar.

Instagram'daki kedi sayfalarına mutlaka fotoğrafını gönderin, kayıp ilânı açsınlar.

Bol patili günler dilerim.

user031202

Ürkekse bir yerde saklanıyor olabilir bizim de öyle tekir bir kedimiz var bahçedeki diğer kedilerden korktuğu için hep kaçar bir yerlerde saklanır haftalar sonra geri döner ve geldiğinde çok zayıflamış olurdu sizin kediniz de başına bir şey gelmediyse mutlaka geri döner umarım iyi durumdadır

Bonita_00

İlan astımedyaya da koydum. Yarın bir hafta olucak hala yok çok özledim onu merakından gittiğini düşünüyorum ama ne zaman döner sabırsızım. Akşam üstü ve gece çıkıp arıyorum. Diğer kediler çıkıyor o çıkmıyor. Çok korkak kendisi